Pendik Petek Temizliği

Pendik Petek Temizliği

 

Pendik petek temizliği yapan tesisatçı ile iyi ısıtmayan petekler artık kabul olmaktan çıkıyor özel ilaçla petek temizleme için bizi aramanız yeterli olacaktır. Petek temizliği denilince akla ilk gelen firma Gezer Tesisat Merkezi tam 9 yıldan beri tesisat temizliği üzerine master yapmıştır.

Peteklerin içindeki kireç
Pendik petek temizliği tesisatçı firması olarak özel makinelerle ve petek temizleme kimyasalı ile peteğinize hiç bir türlü zarar vermeden petek temizleme servisi vermekteyiz. 

Aynı gün içerisinde Gezer Tesisat olarak Pendik ilçesine hizmetimiz bulunmaktadır. Peteğinizde herhangi bir kırma ve yerinden sökülme durumu olmadan onarımı istiyorsanız bizlerle iletişime geçiniz. 0537 925 34 60 numaralı telefondan bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Pendik petek temizliği uzmanlarımız ile kireç tutmuş ve içi kireç bağlamış, sonraki peteğe giden boruların da aynı şekilde yer yer aynı madde ile dolmuş olan kısımlarından ötürü ısınma sorunu binanıza gelmiş olabilir. 

Kireç suyun geçişine engel olur. Eğer ki petek içinde bu oluşum artmaya devam eder ve önlemini de almazsanız zamanla damlacıklar halinde suyun sızdırdığını da görmeniz çok zor olmayacaktır. 

Pendik petek temizliği olarak sizler için sadece kimyasal ile uygulamalar yapmıyoruz yanlış bağlantıları da tek tek gösteriyoruz. Burada amacımız kimyasal ile %90 civarında verim alacak olursanız, tesisat hataları da giderilirse %100’e çıkartılabileceğidir. 

Ayrıca su sirkülasyonunun yavaşladığı bir takım peteklerde kombiden gelen suların veya merkezi ısıtma sistemine ait sıcak su girişlerinin zorlanması durumunda hem verim alamazsınız hem de kombi hata sinyalleri üretecektir. Biraz da olumlu şeylerden bahsetsek güzel olacak diye düşünüyoruz. 

Isı artışları evinizde %20 ve üzerinde düzelme ihtimali varken kesinlikle doğal gaz masrafları eğer kombi kullanıcıysanız daha düşük gelecekti. 

Çünkü siz kombi ayarını yaptıktan sonra oda sıcaklığı 27’lere ancak varıyorsa, petek temizlik sonrasında 30’a geldiğini görebilirsiniz ve bu anlamda biraz daha ısı değerlerini azaltmak isteyebilirsiniz.

Pendik petek temizliği ile ilk günkü kıvama yakın olarak performansı yüksek olan petek sistemlerini sizlerle buluşturmak istiyoruz. Tek yapmanız gereken bizleri şu anda aramaktır. Güven içinde sorunsuz olarak ısınan petekleri elde etmek zor değildir.

 

İLETIŞIM BILGILERI
Telefon : 
0537 925 34 60
Gsm : 05522513447
E-Posta : destek@gezertesisat.com
Fax : 0537 925 34 60
Adres:  Esenler Mah. Rıfat Ilgaz Cad. Mercan Sok. No: 17/1 Pendik İstanbul / TÜRKİYE

İletişim Bilgileri

  • 0537 925 34 60
  • 05079180296
  • 0537 925 34 60
  • destek@gezertesisat.com