Gider Tıkanıklığı

Ana Sayfa Gider Tıkanıklığı
Gider  Tıkanıklığı

Gider Tıkanıklığı

Pimaş tıkanıklığı açma süreci ile ilgili bilgi vermeden önce kısaca pimaşın ne olduğuna ve pimaşın neden tıkandığına değinelim.

Pimaş Tıkanıklığı Açma

Pimaş nedir?

Pimaş, halk arasında söylenen tabiriyle kanalizasyona bağlanmış olan atık su gider boruları için kullanılan isimdir. Genellikle tuvalet ve mutfaktaki pimaş boruları tıkanarak, su taşmalarına ve borularda hasarlar oluşmasına neden olur.

Pimaş boruları neden tıkanır?

Tuvaletlere atılan kağıt, pamuk gibi diğer atıklar tuvaletlerin bir süre sonra tıkanmasına sebep olur. Tıpkı tuvaletlerde olduğu gibi lavabolarda ve banyo giderlerinde de pimaş tıkanmaları meydana gelir. Özellikle mutfak pimaşlarında yaşanan tıkanmalar, en sık karşılaşılan problemler arasında yer alır.

Yemek yaparken ya da sonrasında bulaşıkları yıkarken artık yemeklerin lavabo giderini tıkaması, pimaş tıkanıklığına sebep olur. Başlarda pompa yardımı ile pimaş tıkanıklığı açma yöntemine başvurulsa da, bu yöntem aslında sadece geçici tıkanıklıkların giderilmesine olanak sağlar.

Pimaş tıkanıklığı açma yöntemleri hakkında

Pimaş Tıkanıklığı Açmak İçin – Tur Assist

Pimaş tıkanıklığı açma işlemleri için sıradan bir tesisatçı tercih ettiğinizde sancılı ve uzun bir tamirat süreci ile karşılaşma ihtimaliniz yüksek olacaktır. Zaman kaybının yanı sıra, gereksiz yere kırıp dökülmüş mutfak ,tuvalet fayans ve yüzeyleri de size ekstra maliyetler çıkartacaktır.

Pimaş tıkanıklığı açma konusunda uzman bir ekip, çok kısa bir zaman içerisinde sorunu gidereceğinden, bu yönde bir tercih sizlere hem zaman kazandırır hem de daha az maliyet yaratır.

Yardım talebiniz üzerine hemen evinize gelen uzman ekip, dedektörler sayesinde tıkanmış olan bölgeyi net olarak tespit eder. Kırma dökme işlemine girişmeden noktasal bulgularla tıkanmış bölgeyi tespit eden ekip, size de kameralar aracılığıyla içeride yaşanan sorunu gösterir.

Tıkanıklığı tespit ettikten sonra, içeriye robot gönderen ekip, süratle pimaş tıkanıklığı açma işlemine başlar. Tıkanmış olan bölgedeki katı hale gelen yağları ve atıkları parçalar, daha sonra kanalizasyona gönderir. Tahmininizden çok daha kısa bir zamanda pimaş tıkanıklığı açma sürecini başarıyla tamamlayan uzman kişiler, size tertemiz bir ev bırakır.

12

Yıllık Tecrübe

2

Hizmet Ödülü

100

Mutlu Müşteri

4

Çalışan Sayımız
  • 0537 925 34 60
  • destek@gezertesisat.com
  • kaynarca mahallesi bahattin veled cad.no:38/B pendik/istanbul İstanbul / TÜRKİYE
WhatsApp Destek