Kalorifer Petek Temizliği

Ana Sayfa Kalorifer Petek Temizliği
Kalorifer Petek Temizliği

Kalorifer Petek Temizliği

RADYATÖR TEMİZLİĞİ VE BAKIM İŞLERİ

Radyatör petek temizliği konusunda hizmet alacağınız zaman mutlaka kurumsal firmalardan destek almanı gerekir. Bu sayede sağlıklı bir sonuca ulaşım sağlayabilirsiniz. Petek temizliğinin profesyonel olarak yapılması peteklerden yüksek verim almanıza olanak sağlar. Petekler belirli bir süre sonra pis sudan dolayı tıkanabilmektedir. Bu tıkanıklı kombinizi de yorar ve daha fazla enerji harcamasına neden olur. Bundan dolayı belirli periyotlar içerisinde temizliğinin yapılması gerekir. Bu konuda firmamız size özel hizmet sunar ve en hızlı şekilde peteklerinizin bakımını yapar. Petek bakımı uzmanlık isteyen bir konudur. Petek temizliği özel ekipmanlar kullanılarak yapılır. Yapılan temizlik sırasında evinize herhangi bir şekilde zarar verilmez.

PETEKLER NEDEN ISITMAZ

Kombiniz düzenli bir şekilde çalışıyor. Ancak peteklere sıcaklık gelmiyor. Bunun birçok nedeni olabilir. Peteklerde tıkanıklık oluştuğundan dolayı sıcak su peteklere tam dağılmıyordur. Ayrıca bazen peteklerin alt kısmı sıcak olur üst kısmı ise soğuk kalır. Buda ilgili tıkanıklıktan kaynaklı olur. Temizlik sonrası bu tıkanıklık açılacaktır. Petek temizliği uzmanlık isteyen bir konu olduğundan dolayı bu tarz arızalarda kendiniz müdahale etmemelisiniz. Bunun için kurumsal hizmet sunan firmamızdan destek alabilirsiniz. Radyatör petek temizliği sonrası kombiniz de rahatlayacaktır. Bu temizlik hizmetini almak isterseniz iletişim kurmanız yeterli olacaktır. Bazı durumlarda ise petekler ısınır ancak sıcak su gelmez. Buda tıkanıkla alakalı bir eylem olarak karşınıza çıkar.

Kombi çalışmasına rağmen sıcak su gelmeyişi aşağıdaki nedenlere bağlı olabilir.

  • Üç yollu vanada arıza meydana gelmiş olabilir kontrol edilmesi gerekir.
  • Diyaframın içerisinde yer alan contada yırtılma ve eskime olabilir.
  • Sıcak su termostatında arıza meydana gelmiş olabilir.

Bu tarz sorunlar oluştuğunda firmamızdan gerekli desteği profesyonel çerçeve içerisinde alabilirsiniz. Peteklerden istenen verimi almak istiyorsanız bazı ayrıntılara dikkat etmeniz gerekir. Öncelikle peteklerin önüne herhangi bir şey koymamanız gerekir. Peteğe doğru yapıştırılan koltuk ve benzeri eşyalar ısının oda içerisine yayılmasına engel olacaktır. Belirli bir mesafede durması daha sağlıklı sonuç almanıza yardımcı olur.

AYRINTILI PETEK TEMİZLİK HİZMETİ

Ayrıntılı petek temizliği hizmeti sonrası petekler daha yüksek verimde çalışır. Odanın ısınma oranının daha iyi olması sağlanır. Petek temizliği yapılmadan önce tüm petekleriniz kontrol edilir. Daha sonra özel kimyasal içerikler kullanılarak peteğin içerisinde oluşan kireç ve pis su temizlenir. Kireç belirli bir zaman sonra tıkanıklık oluşturmaktadır. Radyatör petek temizliği sonrası bu kireç olmayacaktır. Ayrıca toz tabakası da petekleri olumsuz olarak etkiler. Profesyonel bir sonuca ulaşmak istediğinizde bu hizmeti uzmanlardan almaya özen gösterin. Ayrıca kombinin de bakımının yapılması gerekir. Belirli bir düzen içerisinde tüm bakımları yaptırmanız soğuk havalarda sorun yaşamamanı sağlar. Yaşam kalitenizi yükseltmek istiyorsanız bu ayrıntıya mutlaka dikkat edin.

KOMBİ TEMİZLİĞİ VE BAKIMI

Petek temizliği kadar önem taşıyan bu konuya da gereken özeni göstermelisiniz. Bakımı yapılmayan bir kombi daha fazla enerji harcar. Buda faturanıza olumsuz olarak yansır. Bundan dolayı belirli periyotlar dahilinde radyatör petek temizliği yanında kombi temizliği de yapılmalıdır. Tüm filtreler kontrol edilmelidir. Ayrıca fan temizliğinin de yapılması gerekir. Bu sayede kombiniz daha az sesle çalışacaktır. Eğer kombiniz yüksek ses de çalışıyor ise bunun kaynağı kombi fanı olacaktır. Teknik servis tarafından bunun da kontrol edilmesi gerekir. Firmamız petek temizliği konusunda sektör içerisinde başarılı işlere imza atarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Sizde hizmet almak isterseniz kurumsal müşteri hizmetlerimizden gerekli teknik desteği güven içerisinde alabilir ve fayda sağlayabilirsiniz.

12

Yıllık Tecrübe

2

Hizmet Ödülü

100

Mutlu Müşteri

4

Çalışan Sayımız
  • 0537 925 34 60
  • destek@gezertesisat.com
  • kaynarca mahallesi bahattin veled cad.no:38/B pendik/istanbul İstanbul / TÜRKİYE
WhatsApp Destek