masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama pvc zemin kaplama

WhatsApp
Telefon
  • kaynarca mahallesi bahattin veled cad.no:38/B Pendik/istanbul
Küçükyalı Tuvalet Açma

Küçükyalı Tuvalet Açma

İstanbul Küçükyalı'da gerek tuvalet tıkanıklığı gerekse klozet tıkanıklığı olsun bu gibi bir sorun ile karşılaştığınız andan itibaren Gezer Tesisat ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Bu gibi konularda alanında uzman ekip ve ekipmanlarımızla en kısa sürede sizlere dönüş yapılacaktır. Alanında uzman ekip ve ekipmanlarımızın yanı sıra günümüzde kullanılan teknolojik araç gereçlerden faydalanarak kırmadan dökmeden kameralı ve robotik cihazlarla tıkanmış alana müdahele ederek noktasal tespitler yapıyoruz.

Noktasal tespitler sonucu hem zaman kazanma hem de ekonomik olarak büyük bir maliyetten kurtulmuş oluyorsunuz. Çünkü noktasal tıkanıklık tespiti sayesinde sadece tıkanmış yere müdahe edildiği için fazla kırma ve dökme yaşanmadığı için sonradan çıkan tadilat işi de bir o kadar azalmış oluyor.

Türkiye’de bir ilk, 30 dakikada tuvalet tıkanıklığı açma hizmeti, tuvalet tıkanıklığını açamazsak ücret talep etmiyoruz!

Kırmadan Robotla Tuvalet Açma

Tuvalet giderleri, pimaş boruların eğimsiz olmasından dolayı tıkanır, tuvalet açma için lavabo açıcı kimyasallar kullanmak veya internette yayınlanan tuvalet nasıl açılır videoları ile zaman kaybetmeyin.

Firmamızın çözüm sağladığı robotlu sistemler ile tuvalet borularının içerisinde biriken atıklar parçalanarak kanalizasyona doğru tahliye edilir. Tuvalet tıkanıklığı açma işlemi sırasında kullandığımız robot makine tesisata hiçbir zarar vermemektedir. Tamamen güvenli ve etkili çözüm için robotlu tuvalet açma hizmeti ilk tercihiniz olmalıdır.

Tuvalet Tıkalı Ne Yapmalı?

Tuvaletinizde taşma varsa öncelikle kullanımı durdurun ve tuvalete herhangi bir şey atmayın. Yaklaşık olarak 5 dakika bekleyin. Bekleme sonrasında tuvalete dökülen suda azalma olmuyorsa kesinlikle kimyasal kullanmayın çünkü su üzerine dökülen kimyasal üstünüze sıçrayabilir. Kimyasaldan sonra ikinci yöntem olarak sivri çubuk yardımıyla tuvalet deliğine baskı uygulayın. Yakınlarda meydana gelen küçük çaplı tıkanıklıklar çubuk yardımı ve kimyasal ile açılabilir ancak borunun ilerisinde meydana gelen tıkanıklıklar için robotla tıkanıklık açma işlemi uygulanmalıdır.

Gezer Tesisat, robotlu ve kameralı tuvalet açan firma olarak İstanbul Küçükyalı'da tıkalı olan tuvaletlerinize 30 dakikada servis göndermekteyiz. Tuvalet açtırmak için öncelikle bizi arayın ve adınıza servis kaydı oluşturalım, ardından ekiplerimiz adresinize gelerek sizi büyük bir sorun haline gelen tuvalet tıkanıklığından kurtarsın.

TUVALET TIKANIKLIKLARI KARŞISINDA NE YAPILMALI?

Tuvalet tıkanıklığı karşısında ilk yapacağınız şey tuvaaleti kullanmama. Tıkanıklık sonrası 5 dakika kadar bekleyin. Bekleme sonrasında tuvalete dökülen suda azalma olmuyorsa kesinlikle müdahale etmeyiniz. Tuvalet tıkanıklığı için genellikle bazı kimyasal maddeler kullanılır. Bu kimyasal maddeler sizin sağlığınız için son derece tehlikeli olabilir.

Bu gibi durumlar karşısında 7/24 Gezer Tesisat ile iletişime geçerek sorununuzu son derece alanında uzman ekipmanlarla çözüme kavuşturuyoruz. 

KLOZET TIKANIKLIĞINI AÇMA
Gezer Tesisat, robotik ve kameralı sistemlerle tuvalet tıkanıklıklarını açma konusunda İstanbul’un her bölgesine hizmet sağlamaktadır. İstanbul'un her neresinde olursanız olun bizimle iletişime geçtikten sonra kısa zamanda sizlere ulaşmaya çalışıyoruz.

Tuvalet tıkanıklıkları için öncelikle bizi arayın ve adınıza servis kaydı oluşturun, ardından ekiplerimiz adresinize gelerek sizi büyük bir sorun haline gelen tuvalet tıkanıklığından kurtacaktır.

TUVALET TIKANIKLARI NEYDEN KAYNAKLANIR?

Kağıt, peçete, ıslak mendillerin tuvalete atılması.
Katı cisimlerin tuvalet giderine düşmesi.
Tuvalet inşaat halindeyken dökülen harç, moloz ve inşaat atıkları.
Tuvalet gideri eğiminin yetersiz olması.
Tuvalet sonrası kullanılan temizlik maddelerin giderde birikmesi.

Sıkça Sorulan Sorular