masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama pvc zemin kaplama

WhatsApp
Telefon
  • kaynarca mahallesi bahattin veled cad.no:38/B Pendik/istanbul
Pendik Petek Temizleme

Pendik Petek Temizleme

Uzun yıllar kullanılan peteklerin ve kombilerin zamanla bakıma, temizliğe ihtiyacı vardır. Böylesi bir durumla karşılaşıldığı zaman Pendik'te siz müşterilerimizin bu hizmetini profesyonel ve son model teknolojik cihazlarla yapan Gezer Tesisat ile hemen iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. 

Isınmada kalorifer hayatımızda en çok kullanılan ısınma aracı olarak kendini göstermektedir. Doğalgazla ısınmak için kullanılan petek ve kaloriferler için periyodik olarak temizlenmelidir. 

Gezer Tesisat bünyesinde çalışan tesisat ustalarımız başta İstanbul Pendik olmak üzere diğer tüm ilçelerde en kaliteli hizmeti vermek için 7/24 hizmetinizdedir. İstanbul Gezer Tesisat Petek Temizleme konusunda hiç çekinmeden bizleri arayabilir, ücretsiz tesisat danışmanlık hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Temizlenmeyen petekler zamanla ısıtmada sorunlar çıkarabilir. Isıtma problemi olunca da haliyle faturaların kabarık gelmesine sebebiyet verir. Bunu göz ardı edip petek temizliği yapmazsanız verimli bir ısınma elde edemezsiniz.

Peki istenilen bir ısı ve verim alınmayan petek ve kaloriferler temizlenmeli mi? Evet, kesinlikle vakit geçirmeden bunu yapmalısınız.

Petet ve kalorifer temizliği yerine göre 2 yılda bir yapılmalıdır. Bazı istisnai durumlarda mesela kömürlü yakıt kullanımından doğalgazlı yakıt kullanımına geçiş yaptıysanız acil olarak petek temizliği yaptırmalısınız.

Kalorifer ve petek temizliği işlemi için 7/24  bize ulaşabilirsiniz. Gezer Tesisat ile iletişime geçmeden kesinlikle başka yerlere randevu vermeyin. 

Gezer Tesisat, alanında uzman ve yılların vermiş olduğu tecrübeyle kalorifer ve petek temizleme işini son derece modern ve teknolojik aletlerle yapmaktadır. 

Sıkça Sorulan Sorular