masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama pvc zemin kaplama

WhatsApp
Telefon
  • kaynarca mahallesi bahattin veled cad.no:38/B Pendik/istanbul
Lavabo Açma

Lavabo Açma

Temizlik bakımından günlük hayatımızda en çok kullandığımız yerlerden biri de mutfak ve banyo lavabolarıdır. Tıkanma konusunda da en çok sorun burada yaşanmaktadır.

Kullanım durumuna göre haliyle mutfak ve banyo lavabolarının tıkanma oranı da yüksektir. İnsanların bu yöndeki korkuları da haliyle yüksektir.

İşte burada Gezer Tesisat devreye girerek alanında uzman ve işinde kullandığı teknolojik robot ve cihazlar kullanarak insanların bu korkularına son vermiştir.

Gezer Tesisat son model kullandığı teknolojik ürünler ve alanında uzmanlaşmış elemanlar sayesinde müşterilerimizin karşılaştığı mağduriyetler kısa zamanda çözüme kavuştururken maliyet olarak da yüksek bir masraftan kurtarmış oluyoruz.

Kullandığımız teknolojik cihazlarla tıkalı yerleri noktasal tespit ettiğimizde kırmadan, dökmeden ve büyük bir hasara yol açmadan tıkalı yerlere müdahale ediyoruz.

Tıkanmış yerlere noktasal müdahale ve çözüm odaklı çalıştığımız için müşterilerimizin yaşam konforundan da bir şey eksilmemiş oluyor.

Çünkü daha önce klasik yöntemlerle tıkanmış yerlere müdahale ederken birçok yeri kırmak zorunda kalan ustalar ev sahiplerini de zor durumda bırakıyorlardı.

tuvalet acma

Çünkü tıkanmış olan lavabo sorunları çözerken diğer taraftan da ev sahiplerine ikinci bir iş çıkıyordu. Bu da hem evin yeniden tadilata girmesine hem de ikinci bir masraf çıkmasına sebep oluyordu.

İşte Gezer Tesisat artık tüm bu sorunları ortadan kaldırarak yerinde, noktasal tespit ve kırmadan, dökmeden müşterilerimizin sorunlarını çözüme kavuşturuyoruz.

Her türlü lavabo, gider, su tesisatı ve daha bir çok alanda bizimle iletişime geçerek en kısa zamanda mağduriyetleriniz giderilecektir.

Sıkça Sorulan Sorular