masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama pvc zemin kaplama

WhatsApp
Telefon
  • kaynarca mahallesi bahattin veled cad.no:38/B Pendik/istanbul
Pimaş Açma

Pimaş Açma

Gezer Tesisat tıkanmış pimaş (gider) açma işlemlerinde teknolojinin son ürünleri olan kameralı ve robotlu cihazlar kullanmaktadır. Bunun yanında alanında son derece profesyonel ve uzman ekiplerle çalıştığımız için eskiden kullanılan klasik yöntemlere kıyasla tıkanmış pimaş (gider) daha kısa zamanda tespit edilir ve müşteriler için de daha ekonomiktir.

Gezer Tesisat olarak insanların yaşam konforundan ödün vermeden yüksek maliyetli iş çıkarmadan çalışmalarımızda genellikle teknolojik cihazları tercih etmekteyiz.

Pimaş (gider) tıkanıkları olsun veya başka bir nedenle müşterilerimizin karşılaştığı sorunları teknolojik cihazlar kullanarak bu gibi sorunları kısa zamanda çözüme kavuşturarak müşterilerimizin mağduriyetlerini gidermiş oluyoruz.

Teknolojinin her alanda insanların yaşamlarına girdiği bu dönemde hem zamandan hem daha yüksek maliyetli masraflardan tasarruf sağlamaktadır. Teknoloji insanların işlerini kolaylaştırdığı günümüzde Gezer Tesisat olarak teknolojinin en son olanaklarını kullanıyor ve müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz.

pimas acma

Tıkalı gider yerlerini tespit için pimaşa gönderilen kamera giderin tıkalı olan bölgesini tespit eder. Bu sayede bulunan sorunlu bölgedeki tıkanıklık ise alanında deneyimli “tıkalı gider açma” ekiplerimiz tarafından kısa sürede robotlu cihaz aracılığıyla tıkanıklığa sebep olan atıkların parçalanması suretiyle gider açma işlemi yapılır ve yaşanan sorun çözülmüş olur.

Giderlerde meydana gelen tıkanmalara inşaat esnasından kalan taş, beton, moloz parçaları yol açabileceği gibi kullanım esnasında gidere atılan kağıt, izmarit ve benzeri cisimler de sebep olabiliyor.

Pimaş tıkanmalarında müşterilerimiz daha büyük sorunlar yaşamaması için işinde uzman ekiplerle çalışan Gezer Tesisat ile hemen iletişime geçmeniz halinde en kısa zamanda sizlere dönüş yapılarak yerinde çözüm odaklı mağduriyetiniz giderilecektir.

Sıkça Sorulan Sorular