masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama pvc zemin kaplama

WhatsApp
Telefon
  • kaynarca mahallesi bahattin veled cad.no:38/B Pendik/istanbul
Su Tesisatı Tamiri

Su Tesisatı Tamiri

Gezer Tesisat su tesisatı tamiri konusunda işinde uzman ekip ve ekipmanlarla müşteri memnuniyetli odaklı çalışmaktadır. Ayrıca çalışmalarımızda son model teknolojik cihazlarla çalışmaktayız.

Su tesisatı tamiri konusunda müşterilerimizin karşılaştığı her türlü sorunu çözüyoruz. İster yeni yapılan bir proje olsun, ister su tesisatı konusunda yaşanan bir sorun olsun Gezer Tesisat bu konuda gereken tüm işleri üstlenerek yerinde çözüm odaklı çalışmaktadır.

Evinizde, iş yerinizde, çalıştığınız yerde veya ihtiyaç duyulan herhangi bir yerde yeni bir su tesisatı döşemesine ihtiyaç duyulması halinde sıfırdan projeler üreterek su tesisatı konusunda alanında uzman ekipmanlarla müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Yeni bir su tesisatı projesi dışında ise gerek bir eklenti olsun, gerek bir su kaçağı olsun, gerek bir tıkanma olsun su tesisatı ve buna bağlı olarak her türlü sorun için Gezer Tesisat müşterilerinin hizmetindedir.

Yaşadığmız bu dönemde teknolojinin gelişmesiyle birlikte su tesisatı tamirinde de buna bağlı yeni cihazlar kullanılmaya başlanmıştır.

Bunlardan birisi de su kaçağı tespit cihazıdır. Akustik dinleme cihazları ya da detektörlü cihazlar olarak tasarlanan bu makinelerle su kaçağı bulmak oldukça kolay olmakta, tespit sırasında kırma işlemleri yapılmadığı için müşterilere ikinci bir masraf da çıkmamaktadır.

Su tesisatı ve buna bağlı olarak yaşanan her hangi bir sorun karşısında bizimle iletişime geçerek yaşanan sorunu en kısa zamanda çözüyoruz.

 

Sıkça Sorulan Sorular