masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama pvc zemin kaplama

WhatsApp
Telefon
  • kaynarca mahallesi bahattin veled cad.no:38/B Pendik/istanbul
Tuvalet Açma

Tuvalet Açma

SON MODEL CİHAZLARLA TUVALET TIKANIKLARINI AÇIYORUZ

Tuvalet tıkanıklıklarını son model kameralı sistemlerimizle ustalarımızın tecrübe ve deneyimleri sonucu en kısa zamanda tespit ediyor ve sonuca gidiyoruz. 

İşimizde kullandığımız son model cihazlarla mekana zarar vermeden, kırmadan, dökmeden tuvalet açma işlemlerini gerçekleştirerek müşterilerimizi bu gibi zorlu bir sıkıntıdan kurtarıyoruz. 

Türkiye’de kullandığımız robotok ve teknolojik cihazlarla tuvalet tıkanıklıklarını açma konusunda bir ilki gerçekleştiriyoruz. 30 dakika gibi kısa bir zamanda tuvalet tıkanıklıklarını açıyoruz. 

pimas acma

TUVALET AÇMA KONUSUNDA BİZDEN BAŞKA BİR YERE GİTMEYİN

Firmamız Gezer Tesisat çözüm sağladığı robotik ve kameralı sistemler ile tuvaleti tıkayan atıkları hızlı bir şekilde tespit eder. Borularda biriken bu atıkları yine teknolojik aletlerle parçalayarak kanalizasyona doğru tahliye ediyor. Tuvalet tıkanıklıklarını açma işlemi sırasında kullandığımız robot cihazlar tesisata hiçbir zarar vermemektedir. Tamamen güvenli ve etkili çözüm için robotlu tuvalet açma hizmeti ilk tercihiniz olmalıdır.

TUVALET TIKANIKLIKLARI KARŞISINDA NE YAPILMALI?

Tuvalet tıkanıklığı karşısında ilk yapacağınız şey tuvaaleti kullanmama. Tıkanıklık sonrası 5 dakika kadar bekleyin. Bekleme sonrasında tuvalete dökülen suda azalma olmuyorsa kesinlikle müdahale etmeyiniz. Tuvalet tıkanıklığı için genellikle bazı kimyasal maddeler kullanılır. Bu kimyasal maddeler sizin sağlığınız için son derece tehlikeli olabilir.

Bu gibi durumlar karşısında 7/24 Gezer Tesisat ile iletişime geçerek sorununuzu son derece alanında uzman ekipmanlarla çözüme kavuşturuyoruz. 

KLOZET TIKANIKLIĞINI AÇMA
Gezer Tesisat, robotik ve kameralı sistemlerle tuvalet tıkanıklıklarını açma konusunda İstanbul’un her bölgesine hizmet sağlamaktadır. İstanbul'un her neresinde olursanız olun bizimle iletişime geçtikten sonra kısa zamanda sizlere ulaşmaya çalışıyoruz.

Tuvalet tıkanıklıkları için öncelikle bizi arayın ve adınıza servis kaydı oluşturun, ardından ekiplerimiz adresinize gelerek sizi büyük bir sorun haline gelen tuvalet tıkanıklığından kurtacaktır.

TUVALET TIKANIKLARI NEYDEN KAYNAKLANIR?

Kağıt, peçete, ıslak mendillerin tuvalete atılması.
Katı cisimlerin tuvalet giderine düşmesi.
Tuvalet inşaat halindeyken dökülen harç, moloz ve inşaat atıkları.
Tuvalet gideri eğiminin yetersiz olması.
Tuvalet sonrası kullanılan temizlik maddelerin giderde birikmesi.

 

Sıkça Sorulan Sorular