masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama pvc zemin kaplama

WhatsApp
Telefon
  • kaynarca mahallesi bahattin veled cad.no:38/B Pendik/istanbul
Cihazla Su Kaçağı Tespiti
23 Mayıs 2021, 21:09

Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Gezer Tesisat Firması, su kaçaklarını kırmadan, dökmeden kameralı, bilgisayarlı, akustik dinleme cihazları ile buluyoruz. Bir günde tamir işlemini gerçekleştiriyoruz. Firmamız İstanbul’un tüm ilçelerinde hizmet vermektedir.

Su kaçakları uzun süre müdahale edilmediğinde yapıya daha büyük zararlar verebilir bu nedenle vakit kaybetmeden su kaçaklarını tamir ettirmelisiniz. 

Su kaçağının yaşandığı evlerde tavandan su damlacıkları dökülür ve evlerin banyo ve tuvalet gibi yerlerinde su birikintileri meydana gelir.Su kaçağı yüzünden eviniz zarar görebilir ve evlerin bazı bölgeleri kullanılamaz hale gelir. Su kaçaklarını zamanında tespit etmek ve tespit edilen bu kaçakları onarmak adına firmamızdan yardım alabilirsiniz.

Su Sızma ve Su Kaçakları Nasıl Anlaşılır

Alt katın tavanına su damlar
Musluklar kapalı olmasına rağmen su saati çalışır
Duvarlar ıslanır ve kabarır
Kombi barı düşüş gösterir

Sıradan Ustalar Su Kaçağını Bulabilir Mi?

Makine kullanmadan arıza tespiti yapmaya çalışan tesisatçılar, duvarları veya fayansları kırarak arızayı bulmaya çalışırlar bunun sebebi ise su tesisatı borularının duvarın içinden veya fayansın altından geçmesinden dolayıdır.

Su Kaçağını Biz Nasıl Buluyoruz?

Uzman ekiplerimiz kırmadan su kaçağı bulma işlemlerini ekstra masraf oluşmaması için, teknolojik cihazlar kullanmaktadır. Uzman ekiplerimiz bu teknolojik aletleri firmamızın bünyesi altında eğitimler alarak kullanmakta ve tespit işlemlerini sorunsuz ve düzgün bir şekilde yapmaktadırlar.

Temiz su tesisatında meydana gelen kaçaklar için ustalarımız noktasal olarak arızayı tespit eder ve direk olarak arızalı olan bölgeye ulaşırat müdahale ediyoruz.

Pimaş borularda ise kameralı sistemler ile su kaçağı görüntülemesi yapılır ve boru içerisinde çatlak, kırık, conta sıyırması gibi arızalar noktasal olarak kolaylıkla tespit edilir.

Firmamız tespit işleminden sonra yapılacak onarım çalışmasına fiyat çıkartır, kabul ettiğiniz taktirde tamir işlemi de tarafımızca yapılır.

Su sızıntısı tespit edilen ve geçiş noktaları bulunan borularda oluşan kaçaklar için uzman ekiplerimiz boru görüntüleme kamerasını ve akustik ses dinleme cihazlarını kullanır. Gelişmiş cihazların kullanımı sayesinde temiz su hatlarında ve pimaş gider hatlarında meydana gelen su kaçaklarının yeri bulunur ve uzman ekiplerimiz tarafından gerekli işlemler yapılarak su kaçakları tamir edilir. Su kaçakları firmamız tarafından yapıldığında, 1 yıl garanti verilmektedir.

Kamera sistemiyle tespit ettiğimiz diğer tıkanık ve su kaçakları

Banyo Tesisatlarındaki Su Kaçakları

Tuvalet Tesisatlarındaki Su Kaçakları

Mutfak Tesisatlarındaki Su Kaçakları

Pimaş gideri

Lavabo Tıkanmaları

Tuvalet Tıkanmaları

Klozet Tıkanmaları

Mutfak Labavoları

Banyo Lavaboları

Tıkanma ve su kaçaklarına karşı müşterilerimizin 7/24 bizimle iletişime geçebilir, soruna en kısa zamanda müdahale ederek çözüme kavuşturuyoruz. 

Sosyal Medya :
Kamera İle Su Kaçağı Tespiti
23 Mayıs 2021, 19:31
ÖNCEKİ
Kartal Su Kaçağı Tespiti
10 Mart 2024, 13:08
SONRAKİ