masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama pvc zemin kaplama

WhatsApp
Telefon
  • kaynarca mahallesi bahattin veled cad.no:38/B Pendik/istanbul
Kırmadan Dökmeden Su Kaçağı Tespit Etme
23 Mayıs 2021, 21:05

Kırmadan Dökmeden Su Kaçağı Tespit Etme

Su kaçağının yaşandığı yerlerin gerek ev gerekse işyeri olsun tavanlarından su damlacıkları dökülür, banyo ve tuvalet gibi yerlerde su birikintileri meydana gelir. Su kaçağı yüzünden eviniz ve işyerleriniz zarar görebilir hata bazı bölgeler kullanılamaz hale gelir. Su kaçaklarını zamanında tespit etmek ve tespit edilen bu kaçakları onarmak adına firmamız Gezer Tesisat'tan yardım alabilirsiniz.

Su kaçaklarını kırmadan dökmeden kameralı, bilgisayarlı, akustik dinleme cihazları ile buluyoruz, gün içerisinde tamir işlemini gerçekleştiriyoruz. Firmamız İstanbul'un tüm ilçelerinde hizmet vermektedir.

Su kaçakları uzun süre müdahale edilmediğinde yapıya daha büyük zararlar verebilir bu nedenle vakit kaybetmeden su kaçaklarını tamir ettirmelisiniz. Su kaçağı tespitinde bilgisayarlı robotik cihazlar kullanıyoruz. Bu şekilde noktasal bir şekilde tespit edilen su kaçakları müşterileri ekstra çıkacak olan maliyetlerden de kurtarır.

Su Kaçağını Anlama Yöntemleri

Alt katın tavanına su akar
Su saati hızlı dönmeye başlar
Duvarlar ıslanır ve kabarır
Kombi barı düşüş gösterir

Su Kaçağını Biz Nasıl Buluyoruz?

Uzman ekiplerimiz kırmadan su kaçağı bulma işlemlerini ekstra masraf oluşmaması için, teknolojik cihazlar kullanmaktadır. Uzman ekiplerimiz bu teknolojik aletleri firmamızın bünyesi altında eğitimler alarak kullanmakta ve tespit işlemlerini sorunsuz ve düzgün bir şekilde yapmaktadır.

Temiz su tesisatında meydana gelen kaçaklar için ustalarımız noktasal olarak arızayı tespit eder ve tek fayansla arızalı olan bölgeye ulaşırız. Pimaş borularda ise kameralı sistemler ile görüntülemesi yapılır ve boru içerisinde çatlak,kırık,conta sıyırması gibi arızalar bölgesel olarak kolaylıkla tespit edilir. Firmamız tespit işleminden sonra yapılacak onarım çalışmasına fiyat çıkartır, kabul ettiğiniz taktirde tamir işlemi de tarafımızca yapılır.

Su sızıntısı tespit edilen ve geçiş noktaları bulunan borularda oluşan kaçaklar için uzman ekiplerimiz boru görüntüleme kamerasını ve akustik ses dinleme cihazlarını kullanır. Gelişmiş cihazların kullanımı sayesinde temiz su hatlarında ve pimaş gider hatlarında meydana gelen su kaçaklarının yeri bulunur ve uzman ekiplerimiz tarafından gerekli işlemler yapılarak su kaçakları tamir edilir. Su kaçakları firmamız tarafından yapıldığında, 1 yıl garanti verilmektedir.

Kamera sistemiyle tespit ettiğimiz diğer tıkanık ve su kaçakları

Banyo Tesisatlarındaki Su Kaçakları

Tuvalet Tesisatlarındaki Su Kaçakları

Mutfak Tesisatlarındaki Su Kaçakları

Pimaş gideri

Lavabo Tıkanmaları

Tuvalet Tıkanmaları

Klozet Tıkanmaları

Mutfak Labavoları

Banyo Lavaboları

Tıkanma ve su kaçaklarına karşı müşterilerimizin 7/24 bizimle iletişime geçebilir, soruna en kısa zamanda müdahale ederek çözüme kavuşturuyoruz. 

Sosyal Medya :
Tuvalet, Klozet, Banyo ve Lavabo Tıkanıklıklarını Açma
23 Mayıs 2021, 20:55
ÖNCEKİ
Kartal Su Kaçağı Tespiti
10 Mart 2024, 13:08
SONRAKİ